Nagradni izlet

bralci1    bralci2

V soboto, 23.11.2013, so bili učenci, ki bodo v šolskem letu 2013/2014 postali zlati bralci, povabljeni na nagradni izlet, ki ga je organizirala Zveza prijateljev mladine Krško.  Odpravili smo se v Ljubljano, kjer smo si ogledali 29. slovenski knjižni sejem ter predstavo Martin in Gregor ali od bedaka do junaka.

Učenci so bili z izletom zelo zadovoljni. Presenečeni nad velikostjo sejma in ponudbo, ki je bila res ugodna. Težko se je bilo upreti skušnjavi, da ne bi nič kupili, zato smo izlet zaključili s polnimi vrečkami knjig za domače pa tudi nekaj za šolsko knjižnico.

Bodoči zlati bralci: Tina Piltaver, Ines Barbič, Eva Bahčič, Natalija Vodopivc, Urban Kranjec, Zala Kranjec, Katja Koren, Kosovare Shurdhaj.

Knjižničarka