Športni dan

V četrtek, 23. 4. 2015, smo v šoli izvedli atletski športni dan – mnogoboj. Vsi učenci so tekmovali v teku na 60 in 1000 m (4. razred 300 m), suvanju krogle (4. razred – vorteks) ter skoku v daljino. Po končanem mnogoboju je sledil še met vorteksa za vse učence od 5. – 9. razreda;
najdaljši meta sta dosegla Jasmin Hotić (63,60 m) in Lea Bizjak (41,00m).

Hkrati naj poudarimo, da so skoraj vsi učenci popravili svoje osebne rekorde tako v tekih, metih kot v skoku. Iskrene čestitke gredo tudi Luki Požegu (8.r), ki je postavil nov rekord šole v mnogoboju z 2828 točkami, pri deklicah pa je svojo veljavo ponovno pokazala Lara Zupanc (9.r), ravno tako z novim šolskim rekordom –  2425 točkami.
Ob zaključku športnega dne smo izvedli še štafete, zmagovalec je bil 9. razred, pred 8. in 7. razredom.
Čestitke vsem nastopajočim!!!