Mali nogomet

V torek, 3. 11.2015, je potekalo občinsko tekmovanje v malem nogometu za starejše učence. Razdeljeni so bili v dve skupini, naša šola je igrala na Senovem. Uspešno  so odigrali eno tekmo, eno so izgubili, a vseeno se je fantom uspelo uvrstiti naprej, da so igrali za 3. mesto. Zelo so si želeli zmage nad fanti iz Krškega, saj je bil prvi poraz s Senovim veliko razočaranje…ampak žoga je okrogla, želje velike na obeh straneh, ampak vedno eden zmaga, drugi je poražen…naši fantje so pokazali izredno borbenost in željo po zmagi, trudili so se, imeli neverjetno veliko priložnosti za gol, a žal, ni uspelo. Fantje OŠ Krško so bili letos boljši in so nas premagali z 2:1. Skupno smo zasedli 4. mesto na občinskem tekmovanju.
Šolska ekipa: Luka Požeg, Miha Pongračič (2 gola), Jure Krajnc ( 2 gola), Nenad Ivančič (1 gol), Marko Resnik (1 gol), Mitja Smerdelj, Miha Kožuh in Sherif Shurdhaj.
Fantom iskrene čestitke, pa več  sreče prihodnjič.
Mentorica: Natalija Rovan