Razpis za kadrovske štipendije

Spremenljivo okolje in velika konkurenca na trgu dela, predstavlja posebej velik izziv za mlade, ki šele stopajo na svojo poklicno pot. Da bi jim pri tem pomagali, in ker se zavedamo, da se uspešni zaposleni začnejo graditi že v času izobraževanja, v ENGROTUŠ-u razpisujemo kadrovske štipendije za šolsko leto 2016/2017 za dijake, ki se izobražujejo za poklic mesarja.

Kadrovske štipendije izbranim učencem, ki se bodo odločili za izobraževanje za poklic mesarja, omogočajo:

– stalni mesečni prihodek tekom celotnega izobraževanja v višini, odvisni od njihovega šolskega uspeha,

– pridobivanje delovnih izkušenj in spoznavanje njihovega bodočega poklica že v času izobraževanja,

– zagotovljeno praktično usposabljanje za delo pod strokovnim vodstvom mentorja,

– takojšnjo zaposlitev po končanem šolanju v naših poslovnih enotah.

Zainteresirani učenci naj svoje prijave z:

– osebnimi podatki,

– kontaktnimi podatki,

– nazivom šole in letom vpisa ter

– kratko predstavitev pošljejo po vpisu na ustrezno srednjo poklicno šolo,

najkasneje do 10.9.2016 po elektronski pošti na: kadrovska@tus.si ali priporočeno na naslov: Engrotuš d.o.o., Cesta v Trnovlje 10a, 3000 Celje s pripisom »za razpis za kadrovske štipendije«.