Rezultati literarnega natečaja ob svetovnem dnevu knjige in avtorskih pravic

Srednja elektro šola in tehniška gimnazija Novo mesto je v mesecu marcu 2017 razpisala natečaj ob svetovnem dnevu knjige in avtorskih pravic za učence osnovnih šol na Dolenjskem, v Beli krajini in Posavju.

TEMA NATEČAJA:

SVET ZNANOSTI IN TEHNIKE

Na literarnem natečaju so lahko sodelovali učenke in učenci od 7. do 9. razreda s pesmijo, kratko zgodbo ali z dramskim prizorom v slovenščini, angleščini in nemščini.

KAJA RESNIK je sodelovala z literarnim prispevkom v nemškem jeziku z naslovom DIE WELT DER ZUKUNFT oz. Svet prihodnosti in dosegla 2. mesto!

Za odličen dosežek prejme priznanje in knjižno nagrado.

ISKRENE ČESTITKE!

Herzlichen Glückwunsch!

April, 2017                                                                                                                                                                           Mentorica: Jasmina Kene