BAZAR

Uspelo nam je! Zopet smo združili moči, mali in veliki, in uspešno izpeljali novoletni bazar.

Hvala vsem staršem, babicam in dedkom, ki ste si vzeli čas in nam pomagali pri pripravi na bazar, ter vsem obiskovalcem, ki ste podprli našo akcijo.

Brez pridnih učencev in njihovih razrednikov ter ostalih zaposlenih pa popoldne sploh ne bi bilo tako uspešno.

Pa hvala Boštjanu Colariču, ki je zopet poskrbel za fotografiranje in nam poslal fotografije za objavo.

V letošnjem šolskem letu bomo sredstva namenili: malo kulturi (po 4 evre na učenca bomo sofinancirali ogled predstave), malo športu (nabava rekvizitov, posodabljanje opreme za tek na smučeh) in še čemu.  Seveda pa bomo s sredstvi priskočili na pomoč tudi tistim, ki bodo imeli težave pri plačilu kakšne dejavnosti.

Za Šolski sklad Metka Vutkovič

Fotografije Boštjan Colarič: https://www.dropbox.com/sh/kukr8dw9qe8ijjk/AADPQCdmBUY-dbH_Yc5W7F59a?dl=0

.