DELAVNICA ZA NADARJENE UČENCE »NA KONJSKEM HRBTU«

V ponedeljek, 4. 6. 2018, smo se tri učenke iz 8. razreda (Patricija Bizjak,  Anja Resnik, Tamara Kopše) in šest učencev iz 4. razreda (Hana Grubič, Rožle Grubič,  Tisa Ljubi, Eva Sluga, Zoja Dular Požeg in  Živa Ribič Vene) udeležili delavnice v Jahalnem klubu Jordan na Gmajni.

Voditeljica jahalne šole Katarina Jordan nas je podučila o oskrbi konja. Pod njenim vodstvom smo ga očistili in osedlali. V maneži smo se vsi preizkusili v jahanju. Samostojno smo naredili nekaj krogov na konjskem hrbtu, saj  je bil Fruli zelo poslušen konj.

Po skupinah smo izdelali  tudi plakate in se s tem naučili marsikaj o konjih. Ob koncu delavnice smo imeli predstavitev plakatov.

Vsi smo bili nad potekom delavnice navdušeni in s prijetnim doživetjem smo se vrnili v šolo.

Sodelujoči v delavnici