Dan odprtih vrat

POSTANI »DIJAK ZA EN DAN« NA KMETIJSKI ŠOLI GRM IN BIOTEHNIŠKI GIMNAZIJI NOVO MESTO

Obveščamo vas, da organizirajo, v sredo, 14. novembra 2018, na Grmu Novo mesto – centru biotehnike in turizma, na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji, Sevno 13, Novo mesto (za programe biotehniška gimnazija; kmetijsko-podjetniški tehnik in naravovarstveni tehnik; gospodar na podeželju, vrtnar, cvetličar, slaščičar in mesar; pomočnik v biotehniki in oskrbi; kmetijsko-podjetniški tehnik (PTI) in hortikulturni tehnik (PTI)) dopoldanski dan odprtih vrat za tiste devetošolce, ki bi radi preživeli dan v šolskih klopeh naše šole ter si tako olajšali vpis v 1. letnik srednje šole.

Pouk bo potekal od 2. do 5. šolske ure (od 8.20 do 11.50, z odmorom za malico, ki jo bodo učenci prejeli brezplačno).

S sprejemom bodo pričeli ob 7.30, kjer bo vse učence v veliki predavalnici pozdravila ravnateljica, ga. Vida Hlebec. Po uvodnem delu se bodo osnovnošolci, razdeljeni v skupine, vključili v pouk. Ob zaključku pouka (ob 11.55) bodo učenci podali evalvacijo dneva in imeli možnost ogleda šolskega posestva.

Na dogodek se je potrebno prijaviti. Prijavnico lahko dobite v šolski svetovalni službi (ponedeljek, sreda, petek).