Atletika

REZULTATI POSAMIČNEGA OBČINSKEGA TEKMOVANJA V ATLETIKI

KRŠKO, 16. maj 2019

V četrtek, 16. maja 2019, je v OŠ Jurija Dalmatina Krško potekalo OBČINSKO POSAMIČNO TEKMOVANJE V ATLETIKI. Tudi naša šola je imela šolsko ekipo, ki je bila ponovno zelo uspešna.

Domov smo prinesli 6 medalj, od tega 2 zlati, 2 srebrni in 2 bronasti medalji. Celotna ekipa se je trudila po svojih najboljših močeh. Skoraj vsi učenci so postavili svojo nove osebne rekorde, nekateri pa so si pridobili nove, dragocene izkušnje, za naslednje pomembno tekmovanje, ki bo sledilo – področno posamično tekmovanje v atletiki.

Posebej moram izpostaviti LUKO ZUPANCA, ki je pokazal izreden tek na 300 m in postavil NOV OSEBNI IN ŠOLSKI REKORD ter ga tako vzel predhodniku Mihu Pongračiču. Še posebej pa je bil zanimiv štafetni tek, kjer smo si delili drugo mesto z ekipo OŠ Leskovec.

EKIPA, BRAVO! PONOSNI NA VAS!

REZULTATI:

1. LUKA ZUPANC TEK NA 300 m; 39, 14 sek = OSEBNI IN ŠOLSKI REKORD