Dan odprtih vrat

Dogodek »Postani naš dijak za en dan« na

KMETIJSKI ŠOLI GRM IN BIOTEHNIŠKI GIMNAZIJI, Sevno 13, Novo mesto

Letak – Postani naš dijak za en dan

Obveščamo vas, da KMETIJSKA ŠOLA GRM IN BIOTEHNIŠKI GIMNAZIJA (Sevno 13, Novo mesto) organizira v četrtek, 17. oktobra 2019, dopoldanski dan odprtih vrat za tiste devetošolce, ki bi radi preživeli dan v šolskih klopeh njihove šole.

Bodoči dijaki lahko izbirajo med naslednjimi programi: kmetijsko-podjetniški tehnik in naravovarstveni tehnik; gospodar na podeželju, vrtnar, cvetličar, slaščičar in mesar; pomočnik v biotehniki in oskrbi; kmetijsko-podjetniški tehnik (PTI) in hortikulturni tehnik (PTI).

Pouk bo potekal od 2. do 5. šolske ure (od 8.20 do 11.40, z odmorom za malico, ki jo bodo učenci prejeli brezplačno).

S sprejemom bomo pričeli ob 7.30, kjer bo vse učence v veliki predavalnici pozdravila ravnateljica, ga. Vida Hlebec. Po uvodnem delu se bodo osnovnošolci, razdeljeni v skupine, vključili v pouk. Ob zaključku pouka (ob 11.55) bodo učenci podali evalvacijo dneva in imeli možnost ogleda šolskega posestva.

Prijavnico za dogodek dobite v šolski svetovalni službi in jo oddate do srede, 9. 10. 2019.

Dogodka se udeležite v spremstvu svojih staršev.