»Postani naš dijak za en dan” na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji

V torek, 19. novembra 2019, na Grmu Novo mesto – centru biotehnike in turizma, na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji, Sevno 13, Novo mesto organizirajo dogodek »Postani naš dijak za en dan« za tiste devetošolce, ki bi radi preživeli dan v šolskih klopeh biotehniške gimnazije njihove šole ter si tako olajšali vpis v 1. letnik srednje šole.

Pouk bo potekal od 2. do 5. šolske ure (od 8.20 do 11.40, z odmorom za malico, ki jo bodo učenci prejeli brezplačno).

S sprejemom bodo pričeli ob 7.30, kjer bo vse učence v veliki predavalnici pozdravila ravnateljica, ga. Vida Hlebec. Po uvodnem delu se bodo osnovnošolci, razdeljeni v skupine, vključili v pouk. Ob zaključku pouka (ob 11.55) bodo učenci podali evalvacijo dneva in imeli možnost ogleda šolskega posestva.

Dogodka se udeležite v spremstvu staršev. Prijavnico dobite v šolski svetovalni službi, ki jo posredujete koordinatorici projekta »Postani naš dijak za en dan« na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji, ge. Anici Možina (anica.mozina@guest.arnes.si).