Občinsko tekmovanje v malem nogometu

V ponedeljek, 4.11.2018 je potekalo občinsko tekmovanje v malem nogometu za starejše dečke. Tekmovanje je letos potekalo na OŠ Leskovec pri Krškem. Tekmovanja se je udeležila tudi naša šola  in je imela šolsko ekipo, ki so jo sestavljali naslednji nogometaši:

1. Urban BRAČUN – kapetan
  2. David GOŠEK- vratar
  3. Goran ŽUPANC
  4. Jaka ČUBER POTOČNIK
  5. Matija ZALAR
  6. Lovro FILA
  7. Admir IMAMOVIĆ
  8. Leon DRSTVENŠEK

V skupini A smo bile 3 šole in sicer OŠ Leskovec pri Krškem, OŠ XIV. divizije Senovo in OŠ Adama Bohoriča Brestanica.

Rezultati skupinskega dela:

OŠ Leskovec pri Krškem : OŠ Adama Bohoriča Brestanica  1:1

OŠ XIV. divizije Senovo   : OŠ Adama Bohoriča Brestanica  2:2

Fantje so pokazali izredno borbeno igro in v skupinskem delu tekmovanja dosegli 2. mesto. Tako so se uvrstili v polfinale, kjer so igrali z boljšo ekipo iz skupine B in sicer proti OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki. Polfinalna tekma je bila zelo zanimiva in izredno borbena. Tako eni kot drugi smo si želeli finale. Po uvodnem vodstvu nasprotnika smo rezultat v drugem delu izenačili in kmalu tudi povedli. Fantje so dobro držali rezultat, vendar smo proti koncu dobili zadetek. Rezultat je bil na koncu 2:2 in sledili so najstrožji streli, kjer so bili nasprotniki boljši od nas. Sledila je tekma za 3. mesto kjer smo ponovno igrali proti OŠ Leskovec pri Krškem. Igralci so se borili po najboljših močeh, vendar je bil nasprotnik boljši od nas in nas premagal z rezultatom 3:0. Na koncu smo zasedli nehvaležno 4. mesto.

Fantom čestitam za borbenost in prikazano igro. Dali so vse od sebe in na koncu nam je zmanjkalo tudi malo sreče.

Mentor: Damjan Kos