Zaposleni

   
Ravnateljica: Martina Ivačič 

martina.ivacic@osbrestanica.si

os.brestanica@guest.arnes.si

Pedagoginja: Veronika Matjašič veronika.matjasic@osbrestanica.si
Knjižničarka: Katja Zorčič  
Tajnica: Barbara Žičkar os.brestanica@guest.arnes.si
Računovodkinja: Marjanca Habinc os.brestanica@guest.arnes.si
Vodja šolske prehrane: Natalija Salmič  natalija.salmic@osbrestanica.si
bcvnv  
Razredniki  
1.a  Manca Moškon manca.moskon@osbrestanica.si
2.a  Metka Vutkovič metka.vutkovic@osbrestanica.si
3.a  Katja Kordelc katja.kordelc@osbrestanica.si
4.a  Anja Mirt anja.mirt@osbrestanica.si
5.a  Suzana Robek suzana.robek@osbrestanica.si
6.a  Natalija Salmič natalija.salmic@osbrestanica.si
7.a Alenka Šribar alenka.sribar@osbrestanica.si
7.b Damjan Kos damjan.kos@osbrestanica.si
8.a  Bernardka Vidali bernardka.vidali@osbrestanica.si
9.a  Natalija Rovan natalija.rovan@osbrestanica.si
Ostali strokovni delavci
 
Marjanca Bromše marjanca.bromse@osbrestanica.si
Tjaša Dimitrišin tjasa.dimitrisin@osbrestanica.si
Antonija Germ antonija.germvosbrestanica.si
Mojca Mlakar mojca.mlakar@osbrestanica.si
Marjanca Penič marjanca.penic@osbrestanica.si
Milena Žičkar Petan milena.zickar-petan@osbrestanica.si
Vesna Požun vesna.pozun@osbrestanica.si
Teja Cvirn Radej
Suzana Remih suzana.remih@osbrestanica.si
Strokovni delavci z drugih šol  
Tanja Cedilnik
Katarina Kalin
Jasmina Kene
Nina Pantić Čehajić
Veronika Simončič
Danijela Švajger
Polona Tratnik
Urška Vidmar
Čistilke  
Ivana Cvirn
Jožica Koželj
Marija Ferlan
Mihelca Žitnik
Kuharica  
Martina Ganc
Marjetka Pirnar
Pomočnica kuharice  
Brigita Urek
Simonca Debelak
Hišnik  
Duško Kolenc

 

(Skupno 2.290 obiskov, današnjih obiskov 1)