Pohod treh generacij v vrtcu

pohod1    pohod2

V vrtcu smo se pridružili vseslovenskemu dnevu druženja in gibanja vseh generacij. Na pohod so z nami odšli tudi otroci  iz šole in njihovi sorodniki.

Z nestrpnostjo smo pričakali sončno soboto, 12. maja 2012. Otroci iz vrtca in šole smo se skupaj s starši, starimi starši, brati in sestrami odpravili na pohod v okolico Brestanice. Z veliko dobre volje smo se ob 8.30. zbrali pred vrtcem in se nato odpravili proti Jetrnem selu. Pot nas je vodila skozi gozdiček, vse do Porebra. Tam smo si že prijetno utrujeni zaslužili malico. Ko smo si nabrali novih moči, smo pot nadaljevali do Dolenjega Leskovca in nato nazaj do vrtca. Na cilju smo zadovoljni in prijetno utrujeni razglasili še najmlajšega in najstarejšega člana pohoda ter najštevilčnejšo družino.     V naravi in prijetnem druženju je sobotno popoldne zelo hitro minilo.

Vida Umek