Dan odprtih vrat – Grm Novo mesto

DAN ODPRTIH VRAT – GRM NOVO MESTO – CENTER BIOTEHNIKE IN TURIZMA

Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma vabi na dan odprtih vrat, ki bo pod geslom »Z BISTRO GLAVO V NARAVO« potekal v četrtek, 9. oktobra, od 9. do 17. ure na Sevnem 13, Novo mesto.

V letošnjem šolskem letu se bodo na dnevu odprtih vrat istočasno predstavile vse organizacijske enote zavoda Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma (Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazija, Srednja šola za gostinstvo in turizem, Dijaški in študentski dom, Višja strokovna šola, Medpodjetniški izobraževalni center). Osrednji predstavitveni program bo na lokaciji Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije na Sevnem 13 v večnamenski dvorani, kjer bo potekala t. i. tržnica poklicev in ostale predstavitvene dejavnosti centra (izobraževanja, usposabljanja, tečaji, NPK, interesna področja).

Dejavnosti so podrobneje predstavljene na spletni straneh: www.ksgrm.net in www.ssgt-nm.si.

Dodatne informacije:

• Anica Možina 07/39-34-717
  • Irena Avsenik 07/39-34-718
  • Anita Beguš 07/37-31-638

Dneva odprtih vrat se lahko udeležite v spremstvu svojih staršev. V kolikor se odločite za udeležbo, svojo prisotnost javite na eno izmed zgornjih telefonskih številk.