NAŠ MALI SVET POD MAVRICO

V toplih pomladnih dneh vrtec pri OŠ Adama Bohoriča Brestanica pripravi tradicionalno prireditev za starše, dedke in babice ter ostale obiskovalce.

Otroci in strokovne delavke so v četrtek, 23. 3. 2017 predstavili  pisan vsakdan vrtca, ki je ujet pod mavrico. Iz pomladno okrašene večnamenske dvorane osnovne šole je odmevalo petje, ples in dramatizacija. Predstavili so se otroci iz skupine Balončki, Gumbki, Barvice in Bombončki.  Otroška razigranost in iskrivost sta obarvali pester program. Vsaka družina je domov odšla s koščkom mavričnega mozaika.

Obiskovalci so si po prireditvi lahko ogledali razstavo izdelkov, ki so nastali v sklopu 500 letnice protestantizma.  Otroci so ustvarili portrete in oblikovali kipce Adama Bohoriča.  Poleg razstave, je tradicionalno potekala tudi stojnica izdelkov, na kateri ni manjkalo ustvarjalnosti in inovativnosti.

Foto: Boštjan Colarič

Tekst: Strokovne delavke