DEKLIŠKI NOGOMETNI ODDELEK GIMNAZIJE

DEKLIŠKI NOGOMETNI ODDELEK GIMNAZIJE ŠIŠKA in ŠC PET (Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana)

Gimnazija Šiška in Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana želita vsem nadarjenim športnicam omogočiti možnost kvalitetnega izobraževanja in športnega razvoja, zato vabijo vse zainteresirane nogometašice in njihove starše na informativni dan, ki bo potekal v petek, 14. 2. 2020, po naslednjem razporedu:

1. predstavitev dela v dekliškem nogometnem oddelku na ŠC PET ob 30, na lokaciji Celjska ulica 16 v Ljubljani;
  2. predstavitev dela v dekliškem nogometnem oddelku na Gimnaziji Šiška ob 00, na Aljaževi8 ulici 32 v Ljubljani;
  3. ogled treninga nogometnega oddelka deklet bo okoli 00 na nogometnem igrišču poleg Gimnazije Šiška;