Planinski pohod

gospodična

Danes, 24. 9. 2015, smo učenci od 4. do 9. razreda izvedli planinski pohod na Gospodično. (razen 7. razreda)
Na začetku je malo pršelo na nas, ampak ni bilo nič hudega in zgoraj nas je čakal prijeten razgled ter prijazno osebje.
Športni dan je bil prav prijeten in vsi smo prišli zadovoljni nazaj.

Pohod na Gospodično

V četrtek, 24. septembra, smo imeli učenci 4., 5., 6., 8. in 9. razreda športni dan. Šli smo na pohod na Gospodično. Do Gabrja pod Gorjanci smo se peljali z avtobusom. Na koncu vožnje nas je dohitel dež, vendar ga je veter hitro razpihal. Na sredi poti smo bili vsi zelo lačni. Ko smo videli kočo, smo se zelo razveselili in pospešili korak. Vsi smo občudovali lep razgled. Malicali smo zunaj ali v koči. Približno pol ure smo jedli in se pogovarjali. Nato smo odšli v dolino. Prijetno utrujeni smo vsi varno prispeli v šolo.

Patricia Bizjak in Klara Hriberšek,

šolski novinarki