Obvestilo

Na Domu Miloša Zidanška na Pohorju bodo pripravili tabore za nadarjene – tokrat na temo LOGIKE (za učence 7. – 9. razred) IN KREATIVNEGA PISANJA ter GLEDALIŠČA (za učence 5. – 7. razred), ki so ju zelo uspešno izvedli že v lanskih zimskih počitnicah. Tabori za nadarjene otroke so odlična priložnost za razvijanje sposobnosti otrok, saj z njimi ustvarjalno zapolnijo počitnice ter otrokom ob zabavi in druženju ponudijo še dodatna znanja in razvoj kreativnosti.

Tabore bodo izvedli v dveh terminih v času počitnic med 20. – 23. 2. 2017 in med 27. 2. – 2. 3. 2017.

Organizirali bodo prevoz iz večjih slovenskih mest. Starši bodo lahko uveljavili možnost subvencioniranja glede na prihodek na družinskega člana na osnovi regresne lestvice za letovanje otrok v letu 2016.

Prijavnice dobite v šolski svetovalni službi.

Za več informacij so staršem na voljo na 02/229-69-15 (Urša Žiger) ali ursa@zpm-mb.si ali na spletni strani ZPM Maribor.