Obvestilo za starše in učence OŠ Adama Bohoriča Brestanica

Na dan stavke, v sredo, 14. februarja 2018, bodo osnovne šole zaprte. Tudi na naši šoli bomo zaposleni sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, zato ta dan pouka ne bomo izvajali. Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši. Zanje se vam vnaprej iskreno opravičujemo, a vas obenem prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju, da bi za dobro naših otrok  preprečili dolgoročno skrajno negativne posledice neprimernega odnosa Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter zaposlenih v njem.

POMEMBNO:

V kolikor za vašega otroka res nimate zagotovljenega varstva, Vas prosimo, da ga prijavite v varstvo.

Prijave za varstvo bomo sprejemali na telefon 031 360 211 v petek, 9. 2. 2018 od 8. do 10. ure. Za otroke vključene v varstvo bomo zagotovili tudi obroke hrane.

Šolskih prevozov ta dan ne bo.

V primeru preklica stavke bo delo v šoli potekalo nemoteno.

Hvala za razumevanje in podporo!

Glavni stavkovni odbor SVIZ

Zaposleni na OŠ Adama Bohoriča Brestanica